ePUAPSEKAPSilesia

Obwody publicznych szkół podstawowych

Drukuj Powiększ tekst (skrót: +) Pomniejsz tekst (skrót: -)

Granice obwodów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Mysłowice na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r.

Lp

Nazwa szkoły i granice jej obwodu

1.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny i Ignacego Fików

Armii Krajowej parzyste do nr 12 i nieparzyste do nr 25; Bytomska nieparzyste od nr 41 wzwyż; Katowicka od nr 18 do nr 48; Kilińskiego J.; Okrzei S.; Stalmacha P.; Szopena F. parzyste od nr 2 do nr 28; Świerczyny; Towarowa; Wielka Skotnica parzyste od nr 2 do nr 38 i nieparzyste od nr 1 do nr 41;

2.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa

Boliny; Bytomska parzyste wszystkie i nieparzyste od 1 do 39; Dąbrowskiego J.; Gwarków; Jabłoniowa; Jagiellońska; Kołłątaja H.; Matejki J.; Nadbrzeżna; Obrzeżna Północna; Piastowska; Plac Mieroszewskich; Przemszy; Sobieskiego J.; Sosnowiecka; Słowackiego J.; Stawowa; Szabelnia; Wałowa; Wierzbowa; Zamkowa; Fr. Żwirki i St. Wigury; 10. lutego;

3.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Astrów; Barbary; Batorego S.; Bohaterów Getta parzyste od 30 wzwyż i nieparzyste od 25 wzwyż; Bratków; Cegielniana; Fitelberga G.; Harcerska; Huta Amalii; Huta Rozalii; Irysów; Janowska; Jasińskiego P.; Jodłowa; Kościuszki T.; ks. N. Bończyka parzyste do nr 20; Kwiatowa nr: 1, 1B, 2, 4, 5, 6, 6A, 6B, 6C,7, 8, 8A, 8B, 9, 11, 11A, 13, 15, 17, 17A, 19, 19A, 21, 21B, 23, 25; Łączna; Łokietka W.; Mieszka I; Moniuszki S. od nr 14 wzwyż; Obrzeżna Zachodnia; Rolna;; Stokrotek; Świerkowa; Wielka Skotnica od nr 100 wzwyż parzyste i od nr 99 nieparzyste wzwyż; 1000-lecia Państwa Polskiego;

4.

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wojciecha Korfantego

Bohaterów Getta parzyste do nr 28 i nieparzyste do nr 23; Bończyka wszystkie nieparzyste i parzyste od 22 wzwyż; Brezy T.; Działkowa; Fredry A.; Gałczyńskiego K. I.; Gojawiczyńskiej P.; Gruntowa; Jasienicy P.; Jastruna M.; Katowicka od nr 49 wzwyż; Kormoranów; Kraszewskiego J.I.; Leśmiana B.; Modrzewskiego F.; Moniuszki do nr 13; Plater E.; Przybosia J.; Rudnickiego; Rzemieślnicza; Sowińskiego; Staffa L.; Staszica S.; Szopena od nr: 30 parzyste wzwyż, od nr 23 nieparzyste wzwyż; Tetmajera K.; Tuwima J.; Wielka Skotnica nieparzyste od nr 43 do nr 97 i parzyste od nr 40 do nr 98; ; 28 Stycznia parzyste do nr 30 i nieparzyste do nr 19, Załuskiego; Zapolskiej G.;

5.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa Morcinka

Batalionów Chłopskich; Bema J.; Długa; Długosza J.; Łukasiewicza I.; Nałkowskiej Z.; Poprzeczna; Sikorek; Skowronków; Słowików; Szpaków; Witosa W.; Zachęty parzyste od nr 20 do 44 /bez nr 26/ i nieparzyste od nr 33 do 41.

6.

Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1

Bławatków; Dziewanny; Gen. J. Ziętka, Kawy F.; Kolejki Konnej; Kolejowa; Mielęckiego A.; Miła; Nad Przemszą; Podgórska; Polna; Rumiankowa; Saperów Śląskich; Stoińskiego S.; Wiśniowa; Zielona; Żytnia

7.

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kornela Makuszyńskiego

Armii Krajowej od nr 34 wzwyż; Górnicza; Grunwaldzka; Kacza; Katowicka do nr 9a; Krakowska; Krokusów; Lompy J.; Maków; Miarki; Mickiewicza A.; Mikołowska; Oświęcimska numery nieparzyste do 11 i parzyste do 58; Partyzantów; Plac Wolności; Powstańców; Promenada numery parzyste i nieparzyste z wyłączeniem nieparzystych od nr 5 do nr 13; Prusa B.; Robotnicza; Słupecka; Wojska Polskiego; Rynek; Starokościelna; Strażacka; Strumieńskiego O.; Szymanowskiego K.; Wysockiego J.;

8.

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Bernarda Świerczyny

Armii Krajowej parzyste od nr 14 do nr 32 i nieparzyste od nr 27 do nr 33; Katowicka od nr 9b do nr 17b; Kwiatowa nr: 10, 14, od 14A do 14E, 27, od 27A do 27C, 29, od 29 F do 29I, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Morcinka G.; Nowowiejskiego F.; Reymonta W.; Różyckiego L.; Szopena F. od nr 1 do nr 21 F nieparzyste; Szpitalna; Wyspiańskiego S.

9.

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

Boczna; Brzezińska; Chrzanowska; Cmentarna; Damrota K.; Dębowa; Dworcowa; Fabryczna; Hetmańskiego W.; Jagodowa; Jaśminowa; Kasztanowa; Kościelna; ks. J. Kudery; Laryska do nr 60 parzyste i do nr 73 nieparzyste; Leśna do nr 65; Malinowa; Nowocmentarna; Nowochrzanowska; Orzeszkowej E.; Piaskowa; Reja M.; Różana; Starowiejska; Szkolna; Topolowa; Transportowców; Tulipanów; Wodna; Wrzosowa.

10.

Szkoła Podstawowa nr 11 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3

Brzozowa; Cicha; Graniczna do nr 5 nieparzyste i do nr 18 parzyste; Jaworowa; Konopnickiej M.; Laryska od nr 62 do nr 116 parzyste i od nr 75 do nr 121 nieparzyste; Ptasia; Pukowca B. od nr 2 do nr 22 parzyste i od nr 1 do nr 29 nieparzyste; Sienkiewicza H. od nr 1 do nr 43 nieparzyste i od nr 2 do nr 32 parzyste; Spokojna; Wiejska

11.

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Pukowca w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2

Baczyńskiego K. K.; Dygasińskiego A.; Graniczna parzyste od nr 20 wzwyż; Hołuja T.; Iwaszkiewicza J.; Kochanowskiego J.; Kotarbińskiego T.; Kownackiej M.; Leśna od nr 66 wzwyż; Ofiar Września; Pukowca B. parzyste od nr 24 wzwyż i nieparzyste od nr 31 wzwyż; Równoległa; Sienkiewicza H. parzyste od nr 34 wzwyż i nieparzyste od nr 45 wzwyż; Skałki; Słoneczne Wzgórze; Szelburg-Zarembiny E.; Wańkowicza M.; Wybickiego J.; Zegadłowicza E.;

12.

Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Henryka Sienkiewicza

Brzęczkowicka; Głowackiego; Emila Caspariego; ks. Kard. A. Hlonda; ks. Kani; ks. J. Nygi; Korczaka; Korfantego W.; Krótka; Mańki R.; Oświęcimska nieparzyste od nr 13 wzwyż i parzyste od nr 60 wzwyż; Portowa; Promenada nieparzyste od nr 5 do nr 13; Rzeczna; Skośna; Stadionowa; Sułkowskiego; Wały B.; Żeromskiego

13.

Szkoła Podstawowa nr 14

Graniczna nieparzyste od nr 7 wzwyż; Jedności; Kręta; Krzywa; Morgowska; Obrońców Westerplatte; Pogodna; Słoneczna; Zacisze; 3-go Maja od nr 6 wzwyż.

14.

Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Szklarskiego

Asnyka A.; Dzierżonia J.; Gościnna; Harcerzy Śląskich; Kasprowicza J.; Kopalniana; Krasowska; Kryształowa; Laryska od nr 118 parzyste wzwyż i od nr 123 nieparzyste wzwyż; Makuszyńskiego K.; Murckowska; Norwida C. K.; Ogrodowa; Orła Białego do nr 12 parzyste i do nr 35 nieparzyste; Osmańczyka E.; Piastów Śląskich; Plebiscytowa od nr 56 parzyste i od 41 nieparzyste; Pocztowa; Roździeńskiego W.; Sempołowskiej S.; Spacerowa; Sportowa; Storczyków; Traugutta R.; Wiosny Ludów; Zamenhoffa L.; 11. Listopada;
3-go Maja do nr 5.

15.

Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Chromika

Akacjowa; Bożka A.; Białobrzeska; Broniewskiego W.; Chromika J.; Dolna; Dzióbka A.; Fików H. i J.; Gagarina J. do nr 13 nieparzyste i do nr 14 parzyste; Hiacyntów; Hutnicza; Imielińska; Jesionowa; Kokota J.; Kopernika M.; Krzywoń A.; Kosztowska; ks. J. Szafranka; Kubicy W.; Ligonia J.; Migdałowa; Niepodległości; Orzechowa; Paderewskiego I.; Pochmary W.; Rymera J.; Skłodowskiej-Curie M.; Urocza; Zielnioka A.

16.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4

Dąbrówki; Gagarina J. od nr 15 nieparzyste i od nr 16 parzyste; Kościelniaka F.; Miodowa; Orła Białego od nr 14 wzwyż parzyste i od nr 37 wzwyż nieparzyste; PCK; Plebiscytowa do nr 54 parzyste i do nr 39 nieparzyste; Stwosza W.; Ziołowa

17.

Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich

Bez obwodu

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieNGOKomunikaty dot. bezpieczeństwa