ePUAPSEKAPSilesia
2 grudnia 2016
Wszystkim górnikom i pracownikom kopalń oraz przemysłu wydobywczego życzę długich lat w zdrowiu i radości. Pragnę życzyć Wam bezpiecznej pracy i troskliwej opieki patronki św. Barbary oraz poczucia satysfakcji z wykonywanego zawodu i życia osobistego.
Pozostałe aktualności
2 grudnia 2016
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych pragnę życzyć wszystkim osobom niepełnosprawnym wszelkiej pomyślności, uśmiechu oraz wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i przeciwności.
Pozostałe aktualności
30 listopada 2016
Już po raz trzeci rusza miejska ślizgawka na Słupnej, która staje się tradycyjną zimową atrakcją dla mieszkańców Mysłowic. W tym roku uroczyste otwarcie odbędzie się 4 grudnia o godz 15.00 i będzie połączone z wizytą św. Mikołaja na lodzie.
Pozostałe aktualności
1 grudnia 2016
Przebywający od lutego br. w Akadami Sztuk Pięknych (ASP) w Krakowie zabytkowy obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem z głównego ołtarza kościoła Mariackiego wczoraj (30.11) wrócił na swoje miejsce. To datowane na drugą połowę XV wieku malowidło przeszło gruntowną ...
Pozostałe aktualności
1 grudnia 2016
W ostatni wtorek listopada (29.11) w ramach projektu Miasta Idei odbyły się w Mysłowicach warsztaty i debata o bezpieczeństwie. Z mieszkańcami i ekspertami rozmawiano o tym, czy miasto jest bezpieczne i co można zrobić, by ten obszar wzmocnić. Najlepszym rozwiązaniem, wywoływanym ...
Pozostałe aktualności
Telewizja ITVM.pl
Telewizja ITVM.pl
Twoje Mysłowice
Twoje Mysłowice
Mapa Google
Mapa Google

Rodzinnie i twórczo. Tworzyli kalendarze i kartki świąteczne

Ozdoby, jakich nie kupimy w żadnym sklepie, wykonali uczestnicy zajęć z rękodzieła, które zostały zorganizowane w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Pod okiem Moniki Chrząścik, starsi i młodzi, wykonali unikatowe kalendarze adwentowe oraz kartki świąteczne.

Twoje Mysłowice nr 21/2014 "Twoje Mysłowice"

Wydawca: Mysłowicki Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice
Redaktor naczelny: Marcin Janota, redaguje zespół
Druk: Polskapresse

Mapa Google Mapa Mysłowic
Mysłowice to miasto położone we wschodniej części województwa śląskiego, przy autostradzie A4. Sąsiaduje wyłącznie z gminami miejskimi: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Imielin i Lędziny. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice zlokalizowanego 30 km od miasta oraz Portu Lotniczego Kraków Balice, leżącego w odległości 70 km, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Mapy:

Kalendarium
Kalendarium
Galerie
Galerie
Tapety
Tapety
Filmy
Filmy
NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:
Rodzinne Warsztaty Świąteczne. BOMBOWO
Data: 4 grudnia 2016
więcej »
Mikołajki na lodowisku
Data: 4 grudnia 2016
więcej »
Spotkanie MBO - propozycje zmian do regulaminu
Data: 5 grudnia 2016
więcej »

Dzień Dziecka i Organizacji Pozarządowych 2016

Wszystkie filmy

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieDrogowa Trasa ŚrednicowaStrategia Rozwoju Miasta