ePUAPSEKAPSilesia
6 grudnia 2019
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragedii, która wydarzyła się w Szczyrku. Taka sytuacja nikogo nie pozostawia obojętnym, wstrząsnęła nami i poruszyła serca. Łączymy się w bólu z bliskimi, przyjaciółmi ofiar oraz całą społecznością Miasta ...
Pozostałe aktualności
5 grudnia 2019
Wczoraj górnicy obchodzili swoje święto. Z tej okazji nie zabrakło tradycyjnych, górniczych pochodów i modlitw o zdrowie i bezpieczeństwo w ich ciężkiej pracy, a także podziękowania Matce Bożej i św. Barbarze za całoroczne wstawiennictwo.
Pozostałe aktualności
5 grudnia 2019
Wybrano laureatów stypendiów w ramach "Mysłowickiego programu wspierania uzdolnionych dzieci i młodzieży, mieszkańców Mysłowic" na rok szkolny 2019/2020. Stypendia przyznane zostały w trzech kategoriach - naukowej, sportowej i artystycznej, a dziś ...
Pozostałe aktualności
3 grudnia 2019
Tegoroczny Jarmark na mysłowickim Rynku odbędzie się od 13 do 18 grudnia. To doskonała okazja do sprzedaży świątecznych ozdób, akcesoriów, smakołyków, a także wyjątkowych prezentów, które znajdą się niebawem pod choinką.
Pozostałe aktualności
Telewizja ITVM.pl
Telewizja ITVM.pl
Twoje Mysłowice
Twoje Mysłowice
Mapa Google
Mapa Google

Górniczy pochód przemaszerował przez miasto

Dzisiaj górnicy obchodzą swoje święto. Z tej okazji nie może zabraknąć tradycyjnych, górniczych pochodów i modlitw o zdrowie i bezpieczeństwo w ich ciężkiej pracy, a także podziękowania Matce Bożej i św. Barbarze za całoroczne wstawiennictwo. Do Mysłowic powróciła także tradycja budzenia mieszkańców przez orkiestrę dętą.

Mapa Google Mapa Mysłowic
Mysłowice to miasto położone we wschodniej części województwa śląskiego, przy autostradzie A4. Sąsiaduje wyłącznie z gminami miejskimi: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Imielin i Lędziny. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice zlokalizowanego 30 km od miasta oraz Portu Lotniczego Kraków Balice, leżącego w odległości 70 km, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Mapy:

Kalendarium
Kalendarium
Galerie
Galerie
Tapety
Tapety
Filmy
Filmy
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

Jarmark Świąteczny 2017

Wszystkie filmy

System informacji o terenie miastaBudżet obywatelskiFundusze europejskieNGOKomunikaty dot. bezpieczeństwa